Rychlé půjčky do hodiny jsou vyžadovány proto, protože klient potřebuje peníze již do 1 hodiny. Často kvůi tomu, že mu hrozí exekuce či na něho tlačí exekutoři.

Ideální rychlé půjčky do hodiny

Ideální rychlé půjčky do hodiny by vypadali v praxi tak, že by jste zašli do banky či nebankovní společnosti a za hodinu by jste již odcházeli z pěnězi v ruce. Bohužel banky ani nebankovní společnosti stále nejsou takto flexibilní a tak jsou jiné způsoby pro rychlé půjčky do hodiny.

Kreditní karta jako způsob rychlé půjčky do hodiny

Pokud máte již vyřízenou kreditní kartu, tak si můžete půjčit z této kreditní karty (limit je obvykle do 30 000 Kč) určitou sumu peněz, které právě potřebujete. Pokud je vrátíte do určitého data, tak vás to dokonce nebude stát ani korunu, což je skvělé. Obdobně může zapůsobit i konkokorent, pokud ho máte ale zřízený. Jinak kreditní karta či konkorent je na vyřízení opravdu jednoduchá. Pokud by vám toto nevyhovovalo, musíte využít jiné půjčky například nebankovní půjčky do 24 hodin nebo můžete využít nebankovní půjčky bez příjmů .

Rychlé půjčky do hodiny splácejte včas

Pokud jste si vzali rychlé půjčky do hodiny pomocí kreditní karty či konkokorentu tak je důležité splatit peníze to toho období, kdy vás to nebude stát ani korunu. Pokud toto období z nějakého důvodu prošvihnete, tak musíte poté platit za každý den docela vysoké úroky. Pak se to může lehce proměnit ve velmi nevýhodnou půjčku.