Půjčky do domu jsou určeny pro lidi, kteří chtějí pohodlně získat rychle peníze. Půjčky do domu poskytují výhradně nebankovní společnosti, peníze jsou vyplacáceny v hotovosti na místě.

Pohodlné půjčky do domu

Lidé jsou stále více pohodlní a tak vznikla i půjčka s názvem půjčky do domu. Obchodní zástupce nebankovní společnosti za vámi přijde až domů do vašeho bytu či domu. Na místě také sepíšete smlouvu. Půjčky do domu jsou velmi, velmi pohodlné, ale vše má svůj rub a líc. Proto je třeba vědět i o nevýhodách, který přínáší půjčky do domu.

Drahé půjčky do domu

Pujčky až do domu mají mnohdy velmi vysoký ročník úrok. Mnohdy nebývá vyjímka, že ročník úrok přesahuje i 100 procent. Což už je obrovské převýšení. Vysoké je také roční RPSN. Některé nebankovní společnosti dokonce zavedli, že splátka se platí každý týden. Některé naopak zůstali u zavedeného modelu, každý měsíc. Půjčky do domu jsou tedy velmi drahé půjčky a lepší je proto využít nebankovní půjčky do 24 hodin .

Nebankovní půjčky do domu

Půjčky do domu poskytují výhradněn nebankovní sektor. Nebankovní sektor tvoří nebankovní společnosti a další firmy. Půjčky do domu ovšem poskytují jen někteřé nebankovní společnosti, ale na výběr jich je stále dost. U půjčky do domu je důležité zvolit tu správnou společnost. Výběr však mnohdy bývá velmi těžký. Sami uvidíte při výběru nebankovní společnosti.

Nevýhodné půjčky do domu

Půjčky do domu rozhodně nepatří mezi nějaké super výhodné půjčky. Půjčky do domu patří mezi spíše ty velmi nevýhodné. Pokud máte možnost, tak radši vždy využijte jiné půjčky. Půjčky do domu jsou podle mě přiliš drahé a spousta lidí se již spálila. Byla by blbost tyto chyby znovu opakovat.