Půjčky do 20 000 využíjí lidí, kteří potřebují již trošku větší čásku. Půjčky do 20 000 si může vžít jak u bank, tak u nebankovních společností, které mají trošku horší podmínky. Ale zase je tato půjčka přístupná více lidem.

K čemu jsou půjčky do 20 000 Kč ?

Půjčky do 20 000 jsou ještě relativně nízké a lidé je potřebují většino rychle splati nějaký závazek či půjčku. Nebo potřebují něco nutného koupit. Například lednička, pračka, kotel atd. Půjčky do 20 000 můžete použít na cokoliv, nikdo nebude později kontrolovat na co jste peníze z půjčky použily.

Bankovní půjčky do 20 000 Kč

Půjčky do 20 000 poskytují banky docela ochotně. Mnohdy se jedná i tzv. předschválené půjčky. Ale většinou musíte vyplnit formuláře, donést potrvrzení o výši příjmů vaši rodiny ze zaměstnání či podnikání. Banka si vždy taky důsledně prověřuje zda již nemáte záznam v registru dlužníků. Pokdu tam máte záznam, tak vám banka v žádném případě nepůjčí. A půjčky do 20 000 si budete muset vzít u nebankovních společnosti v nebankovním sektoru.

Nebankovní půjčky do 20 000 Kč

Půjčky do 20 000 si tedy může vzít i u nebankovních společnosti. U nebankovních společnosti jsou podmínky vždy o něco horší jako v bance. Počítejte tedy s vyšším ročník úrokem a vyšším RPSN. Půjčky do 20 000 jsou ještě relativně malé, takže se u hodně společností neprověřují vaše dosavadní příjmy. Mnohdy najdete i nebankovní společnosti, které nenahlíží do bankovního či nebankovního registru dlužníků. Pokud nemáte doložitelné příjmy, tak pro vás budou asi výhodnější půjčky bez potvrzení o příjmu . U nebankovních společností je třeba vždy důležité dávat větší pozor a při podepisování smlouvy být velmi ostražitý.

Nebankovní půjčky do 20 000 Kč do hodiny jištění

Půjčky do 20 000 u nebankovních společností jsou většinou jištěny tak, že budete muset podepsat směnku (více se dozvíte v článku půjčky na směnku). Některé společnosti výjimečně nepožadují žádné ručení, ale s tím se setkáte na Českém trhu opravdu málo. Pokud by jste chtěli i větší částku, tak se používá i například ručení nemovitostí, ale to až při větších částkách.